KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12433146
nr 1243 3146
John Wierth
(1920-2003), Sverige
Akvarell, Träd, Signerad. Motivet: 49x63
John Wierth, född 1920 i Stockholm, död 2003, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:46:14
23/3 17:17:28